Martinické setkání seniorů 5.11.2017

V sobotu 4. listopadu se v Martinicích konalo již páté setkání seniorů. Pozvánku dostali všichni občané obce starší šedesáti let, a to nejen pro sebe, ale také pro svoje partnery. Stejně jako v minulých letech, tak i tentokrát, bylo pro všechny připraveno kromě bohatého občerstvení, především vystoupení známe kapely. Letos zavítala do Martinic populární Veselá Trojka, kterou je možné vidět a slyšet na televizní stanici Šlágr.

Celá akce začala ve čtrnáct hodin a zahájil ji starosta obce, který přivítal všechny přítomné, představil kapelu a již tradičně poblahopřál letošním jubilantům a předal jim poukázky na nákup zboží a ženám květiny. Drobný dárek, který vyrobily děti ze Základní školy v Mostištích, dostali všichni zúčastnění. Po tomto úvodu spustila kapela svoje nejznámější písničky, které si společně zazpíval celý sál. Aby ke zpěvu měli všichni odvahu a také správnou notu, občerstvovali se vynikajícím vínem a zábava se vesele rozjížděla. Zhruba po hodině následovala přestávka, během které bylo servírováno chutné občerstvení a následně skvělé koláčky a káva, takže ke spokojenosti nechybělo opravdu vůbec nic. Veselá Trojka se znovu pustila do hraní a zpěvu svých písniček. Sobotní odpoledne příjemně plynulo a pomalu se blížil konec letošního setkání seniorů. Všichni se už teď jistě těší na další milé setkání.

Michal Drápela
starosta obce

Martinické setkání seniorůMartinické setkání seniorůMartinické setkání seniorůMartinické setkání seniorůMartinické setkání seniorůMartinické setkání seniorůMartinické setkání seniorů

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Novinky:

Pozvánka na valnou hromadu

Pozvánka na valnou hromadu V příloze je zveřejněna pozvánka na valnou hromadu…

Návštěva Mikuláše v rodinách

Návštěva Mikuláše v rodinách Zájemci o návštěvu Mikuláše v rodinách se mohou…

Kontejnery na biodpad

Kontejnery na biodpad Kontejnery na biodpad byly k dnešnímu dni odvezeny a…

Prezentace výstavby nové budovy

Prezentace výstavby nové budovy Probíhající výstavba hasičské zbrojnice a obecního…

XXVIII. Svatomartinská pouť

XXVIII. Svatomartinská pouť V neděli 12. listopadu se v Martinicích, již po…

Info:


Úřední hodiny: 

Středa 17,30 -  19,00 hod

Kontakt:

778 770 639
starosta@martinice.eu

 

Fond Vysočiny

 


© 2016 | obec Martinice | Autograph | redakční systém Admin Pro | SPRÁVA WEBU

Dnes je 24. listopadu 2017
Svátek má Emílie