Fotogalerie z vítání občánků 8.4.2019

V neděli 24. března jsme do života naší obce přivítali 13 nových občánků. Tyto děti se narodily v roce 2017 a 2018. Akce se uskutečnila v místním kulturním domě. Po úvodních slovech starosty obce vystoupily martinické děti ze Základní školy v Mostištích s pásmem básniček. Všichni nově narození občánci poté dostali plyšového medvěda a program pokračoval další částí. Po přečtení slavnostního slibu, byli vyzváni rodiče k podpisu do kroniky obce. Každá maminka dostala kytku, poukázku na nákup zboží, osušku pro dítě a tatínek dětskou knížku. Všichni obdrželi také pamětní list, jako vzpomínku na tento den. Celou akci jsme zakončili slavnostním přípitkem a pak už následovalo focení u kolébky. Fotografie z letošního vítání občánků si můžete vyzvednout na obecním úřadě po předchozí domluvě se starostou obce.

Michal Drápela
starosta obce

Fotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánků

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Novinky:

Změna úředních hodin

Změna úředních hodin Během letního času jsou úřední hodiny obecního úřadu…

Z jednání zastupitelstva

Z jednání zastupitelstva Ve středu 10. dubna se konalo zasedání…

Čistá Vysočina 2019

Čistá Vysočina 2019 Kraj Vysočina v rámci projektu Zdravý Kraj Vysočina…

Fotogalerie z vítání občánků

Fotogalerie z vítání občánků V neděli 24. března jsme do života naší obce…

Zápis dětí do 1. ročníku…

Zápis dětí do 1. ročníku základní školy Zápis dětí do 1. ročníku naší spádové základní školy se…

Info:


Úřední hodiny: 

Středa 18,30 -  20,00 hod

Kontakt:

778 770 639
starosta@martinice.eu

 

Fond Vysočiny

 


© 2016 | obec Martinice | Autograph | redakční systém Admin Pro | SPRÁVA WEBU

Dnes je 21. dubna 2019
Svátek má Alexandra