Fotogalerie z vítání občánků 8.4.2019

V neděli 24. března jsme do života naší obce přivítali 13 nových občánků. Tyto děti se narodily v roce 2017 a 2018. Akce se uskutečnila v místním kulturním domě. Po úvodních slovech starosty obce vystoupily martinické děti ze Základní školy v Mostištích s pásmem básniček. Všichni nově narození občánci poté dostali plyšového medvěda a program pokračoval další částí. Po přečtení slavnostního slibu, byli vyzváni rodiče k podpisu do kroniky obce. Každá maminka dostala kytku, poukázku na nákup zboží, osušku pro dítě a tatínek dětskou knížku. Všichni obdrželi také pamětní list, jako vzpomínku na tento den. Celou akci jsme zakončili slavnostním přípitkem a pak už následovalo focení u kolébky. Fotografie z letošního vítání občánků si můžete vyzvednout na obecním úřadě po předchozí domluvě se starostou obce.

Michal Drápela
starosta obce

Fotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánkůFotogalerie z vítání občánků

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Novinky:

Svoz nebezpečných odpadů

Svoz nebezpečných odpadů Svoz nebezpečných odpadů se uskuteční v úterý 24. září. Bližší…

Prodejna Jednoty

Prodejna Jednoty Ve středu 18. září bude místní prodejna Jednoty…

Nalezený pes

Nalezený pes Dne 9.9.2019 byl poblíž naší obce nalezen pes, viz.…

Inventura v prodejně Jednoty

Inventura v prodejně Jednoty V pondělí 2. září bude místní prodejna Jednoty…

Nepoteče voda

Nepoteče voda Z důvodu opravy poruchy na vodovodním řadu bude v…

Info:


Úřední hodiny: 

Středa 18,30 -  20,00 hod

Kontakt:

778 770 639
starosta@martinice.eu

 

Fond Vysočiny

 


© 2016 | obec Martinice | Autograph | redakční systém Admin Pro | SPRÁVA WEBU

Dnes je 23. zaří 2019
Svátek má Berta