Rekonstrukce opěrné zdi dnes začala 11.5.2020

Od dnešního dne probíhá rekonstrukce opěrné zdi u Motorpalu. Jedná se o rekonstrukci opěrné zdi a nezbytné úpravy silnice II/360 na příjezdu do města Velké Meziříčí. Práce budou probíhat ve dvou etapách po polovinách komunikace. Provoz bude řízen SSZ. Pro vozidla nad 3,5 t (mimo dopravní obsluhy a bus) vznikla objízdná trasa, a to po silnici II/360 přes Martinice, Kozlov a Křižanov. Dále po silnici I/37 přes Ořechov, a Osovou Bítýšku. Dále po silnici II/390, po sil. II/602 přes Rudu a zpátky po sil. II/602. Aby nedocházelo k provozu nákladních vozidel na místní komunikaci ve směru na Lhotky, byly v naší obci instalovány dopravní značky, které zakazují vjezd vozidlům nad 3,5 tuny. Tato místní komunikace je v majetku obce a jejím nadužíváním by docházelo k poškození. Situace s vyznačením objízdné trasy je v příloze. V dodatku je zobrazeno i osazení dopravních značek v naší obci. 

pdf 3 MB  -  Situace objízdné trasy + dotatek

Michal Drápela
starosta obce

 

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Novinky:

Povinné očkování psů

Povinné očkování psů V sobotu 30. května se uskuteční povinné očkování…

Víkend otevřených zahrad -…

Víkend otevřených zahrad - pozvánka Zahradnictví Rozmarínek Petráveč Vás zve na víkend otevřených…

Rozvolňování opatření od 25.…

Rozvolňování opatření od 25. května Od pondělí 25. května dochází k další vlně…

Otevírací doba v Jednotě

Otevírací doba v Jednotě Od příštího týdne bude místní prodejna Jednoty…

Kácení máje

Kácení máje Sbor dobrovolných hasičů Martinice a obec Martinice,…

Info:


Úřední hodiny: 

Středa 18,30 -  20,00 hod

Kontakt:

778 770 639
starosta@martinice.eu

 

Fond Vysočiny

 


© 2016 | obec Martinice | Autograph | redakční systém Admin Pro | SPRÁVA WEBU

Dnes je 29. května 2020
Svátek má Maxmilián / Maxim