Ustavující zasedání zastupitelstva obce Martinice 31.10.2018

Ustavující zasedání zastupitelstva obce Martinice

V pondělí 29. října se konalo ustavující zasedání zastupitelstva naší obce.

Nově zvolení zastupitelé Josef Kadlec, Martin Šoukal, Ing. Miroslav Šoukal, Michal Drápela, Josef Švihálek, Bc. Zdeněk Michal a Martina Kubišová složili slib zastupitele a starosta obce jim předal osvědčení o zvolení členem zastupitelstva obce.

Starostou Martinic byl opět zvolen Michal Drápela, místostarostou Ing. Miroslav Šoukal. Dále byli zvoleni předsedové finančního a kontrolního výboru a také jeho členové. Finančnímu výboru bude předsedat Josef Švihálek a členy jsou
Ing. Jaromír Konečný a Martina Kubišová. Předsedou kontrolního výboru byl zvolen Martin Šoukal a členy tohoto výboru jsou Bc. Zdeněk Michal a Bc. Josef Drápela ml. Nové zastupitelstvo bylo tedy zvoleno a bude se nyní podílet na dalším rozvoji naší obce. Všem zvoleným zastupitelům a členům výborů blahopřeji a přeji jim hodně úspěchů v práci. 

Michal Drápela
starosta obce

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Novinky:

Kácení máje

Kácení máje Sbor dobrovolných hasičů Martinice a obec Martinice,…

Řemeslná výstava ve Vídni

Řemeslná výstava ve Vídni V neděli 26. května jste srdečně zváni do sousední…

Soutěž o cenu Stavba roku Kraje…

Soutěž o cenu Stavba roku Kraje Vysočina 2018 Vážení spoluobčané, objekt hasičské zbrojnice a…

Kontejner na objemný odpad

Kontejner na objemný odpad Vedle autobusové zastávky byl přistaven kontejner na…

Změna odborného lesního…

Změna odborného lesního hospodáře Od 1. května 2019 došlo ke změně odborného lesního hospodáře pro…

Info:


Úřední hodiny: 

Středa 18,30 -  20,00 hod

Kontakt:

778 770 639
starosta@martinice.eu

 

Fond Vysočiny

 


© 2016 | obec Martinice | Autograph | redakční systém Admin Pro | SPRÁVA WEBU

Dnes je 27. května 2019
Svátek má Valdemar