Ustavující zasedání zastupitelstva obce Martinice 31.10.2018

Ustavující zasedání zastupitelstva obce Martinice

V pondělí 29. října se konalo ustavující zasedání zastupitelstva naší obce.

Nově zvolení zastupitelé Josef Kadlec, Martin Šoukal, Ing. Miroslav Šoukal, Michal Drápela, Josef Švihálek, Bc. Zdeněk Michal a Martina Kubišová složili slib zastupitele a starosta obce jim předal osvědčení o zvolení členem zastupitelstva obce.

Starostou Martinic byl opět zvolen Michal Drápela, místostarostou Ing. Miroslav Šoukal. Dále byli zvoleni předsedové finančního a kontrolního výboru a také jeho členové. Finančnímu výboru bude předsedat Josef Švihálek a členy jsou
Ing. Jaromír Konečný a Martina Kubišová. Předsedou kontrolního výboru byl zvolen Martin Šoukal a členy tohoto výboru jsou Bc. Zdeněk Michal a Bc. Josef Drápela ml. Nové zastupitelstvo bylo tedy zvoleno a bude se nyní podílet na dalším rozvoji naší obce. Všem zvoleným zastupitelům a členům výborů blahopřeji a přeji jim hodně úspěchů v práci. 

Michal Drápela
starosta obce

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Novinky:

Pozvánka na besedu

Pozvánka na besedu Všichni jste zváni na předvánoční besedu s velmi významným a…

Valná hromada honebního…

Valná hromada honebního společenstva Pozvánka na valnou hromadu honebního společenstva.

Návštěva Mikuláše v rodinách

Návštěva Mikuláše v rodinách Rodiny, které mají zájem o návštěvu Mikuláše si ji…

Oznámení o přerušení dodávky…

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie  V příloze naleznete oznámení o přerušení…

Omezení v prodejně Jednoty

Omezení v prodejně Jednoty Mistní prodejna Jednoty bude zítra otevřena do 12,00…

Info:


Úřední hodiny: 

Středa 17,30 -  19,00 hod

Kontakt:

778 770 639
starosta@martinice.eu

 

Fond Vysočiny

 


© 2016 | obec Martinice | Autograph | redakční systém Admin Pro | SPRÁVA WEBU

Dnes je 15. prosince 2018
Svátek má Radana / Radan