Ustavující zasedání zastupitelstva obce Martinice 31.10.2018

Ustavující zasedání zastupitelstva obce Martinice

V pondělí 29. října se konalo ustavující zasedání zastupitelstva naší obce.

Nově zvolení zastupitelé Josef Kadlec, Martin Šoukal, Ing. Miroslav Šoukal, Michal Drápela, Josef Švihálek, Bc. Zdeněk Michal a Martina Kubišová složili slib zastupitele a starosta obce jim předal osvědčení o zvolení členem zastupitelstva obce.

Starostou Martinic byl opět zvolen Michal Drápela, místostarostou Ing. Miroslav Šoukal. Dále byli zvoleni předsedové finančního a kontrolního výboru a také jeho členové. Finančnímu výboru bude předsedat Josef Švihálek a členy jsou
Ing. Jaromír Konečný a Martina Kubišová. Předsedou kontrolního výboru byl zvolen Martin Šoukal a členy tohoto výboru jsou Bc. Zdeněk Michal a Bc. Josef Drápela ml. Nové zastupitelstvo bylo tedy zvoleno a bude se nyní podílet na dalším rozvoji naší obce. Všem zvoleným zastupitelům a členům výborů blahopřeji a přeji jim hodně úspěchů v práci. 

Michal Drápela
starosta obce

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Novinky:

Prodejna Jednoty

Prodejna Jednoty Prodejna Jednoty bude v pondělí 11. 2. a v úterý 12.…

Dětský maškarní karneval

Dětský maškarní karneval V neděli 24. února zveme všechny děti na tradiční dětský…

Pozvánka na masopust

Pozvánka na masopust Sbor dobrovolných hasičů Martinice a Obec Martinice, všechny…

Otevírací doba v prodejně…

Otevírací doba v prodejně Jednoty Prodejna Jednoty bude dnes otevřena pouze do 9,30…

Schůze sboru dobrovolných hasičů

Schůze sboru dobrovolných hasičů V pátek 1. února se ve velké zasedací místnosti…

Info:


Úřední hodiny: 

Středa 17,30 -  19,00 hod

Kontakt:

778 770 639
starosta@martinice.eu

 

Fond Vysočiny

 


© 2016 | obec Martinice | Autograph | redakční systém Admin Pro | SPRÁVA WEBU

Dnes je 19. února 2019
Svátek má Patrik