Ustavující zasedání zastupitelstva obce Martinice 31.10.2018

Ustavující zasedání zastupitelstva obce Martinice

V pondělí 29. října se konalo ustavující zasedání zastupitelstva naší obce.

Nově zvolení zastupitelé Josef Kadlec, Martin Šoukal, Ing. Miroslav Šoukal, Michal Drápela, Josef Švihálek, Bc. Zdeněk Michal a Martina Kubišová složili slib zastupitele a starosta obce jim předal osvědčení o zvolení členem zastupitelstva obce.

Starostou Martinic byl opět zvolen Michal Drápela, místostarostou Ing. Miroslav Šoukal. Dále byli zvoleni předsedové finančního a kontrolního výboru a také jeho členové. Finančnímu výboru bude předsedat Josef Švihálek a členy jsou
Ing. Jaromír Konečný a Martina Kubišová. Předsedou kontrolního výboru byl zvolen Martin Šoukal a členy tohoto výboru jsou Bc. Zdeněk Michal a Bc. Josef Drápela ml. Nové zastupitelstvo bylo tedy zvoleno a bude se nyní podílet na dalším rozvoji naší obce. Všem zvoleným zastupitelům a členům výborů blahopřeji a přeji jim hodně úspěchů v práci. 

Michal Drápela
starosta obce

Odběr novinek:

Automatické rozesílání novinek na Vaši e-mailovou adresu:

Novinky:

Výluka na trati Křižanov -…

Výluka na trati Křižanov - Velké Meziříčí V době od 19. 2. do 29. 2. proběhne na trati Žďár nad Sazávou -…

Příprava na masopust

Příprava na masopust V pátek 14. února od 17,00 hodin bude v …

Dětský karneval

Dětský karneval Sbor dobrovolných hasičů Martinice zve všechny děti a jejich…

Pozvánka na masopust

Pozvánka na masopust Sbor dobrovolných hasičů Martinice zve všechny občany na…

Platba poplatku za svoz odpadů…

Platba poplatku za svoz odpadů a poplatku ze psů pdf 488 kB  - V přiloženém souboru…

Info:


Úřední hodiny: 

Středa 18,30 -  20,00 hod

Kontakt:

778 770 639
starosta@martinice.eu

 

Fond Vysočiny

 


© 2016 | obec Martinice | Autograph | redakční systém Admin Pro | SPRÁVA WEBU

Dnes je 19. února 2020
Svátek má Patrik